GNIAZDO: Programy

Programy    Zamieszczone tutaj programy to proste gry dla systemów Windows 95 i nowszych oraz Windows NT 3.51 i późniejszych. Działają w trybie okienkowym, co oznacza, że można grać bez konieczności wyłączania innych programów. Nie stanowią żadnych programistycznych perełek, a zastosowane w nich algorytmy mogłyby być szybsze. Niemniej autor dołożył wszelkich starań, aby działały poprawnie, były wygodne i nie zawieszały systemu.

    Instalacja programów wygląda następująco: kliknij na odnośniku "Pobierz" wybranej gry z poniższej listy i zapisz spakowany program na własnym dysku. Następnie rozpakuj go ZIP'em i uruchom plik "exe". Do programu dołączony jest plik tekstowy z instrukcją, którą można przeczytać także po uruchomieniu programu (w menu wybierz Pomoc->Instrukcja). Programy nie modyfikują rejestrów systemowych Windows. W celu ich skasowania wystarczy usunąć katalog, do którego zostały rozpakowane. Miłej zabawy!


Stellar
wersja 1.02

Cechy:

  • Wersja przeznaczona dla jednego lub dwóch graczy z możliwością gry przez Internet w oparciu o protokół TCP/IP.
     
  • "Sztuczna inteligencja" w bibliotece DLL - można podmienić na własną, a także rozegrać partię między dwoma graczami sterowanymi przez komputer (na przykład dla porównania dwóch bibliotek DLL).
 
Zrzut ekranowy gry Stellar
 Samotnik
wersja 1.0

Cechy:

  • Zawiera przykładową rozgrywkę.
     
 
Zrzut ekranowy gry Samotnik
 


!!! WAŻNE !!!

    Zamieszczone na tej stronie programy są darmowe, ich rozpowszechnianie jest wręcz wskazane. Można je kopiować do woli o ile nie odnosi się z tego żadnej korzyści materialnej. Programów nie wolno umieszczać na innych stronach www. Autor dołożył wszelkich starań, by w miarę swoich skromnych możliwości, programy były maksymalnie wygodne w obsłudze i nie zawieszały systemu.
Przejdź do strony głównej GNIAZDA.

Przejdź do listy wszystkich opisanych gier.